VÝSLEDKY:

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI:                         KATEGORIE STARŠÍ ŽÁCI:

1. Barbora Lásková                                        1. Kateřina Koudelková

2. Filip Vít                                                       2. Eliška Pěknicová

3. Sebastian Zeman                                      3. Anna Zdeňková

4. Sofie Brejlová                                            4. Barbora Uchalová

5. Kateřina Satranová                                   5. Adéla Černá


Předávání cen 23.5.2019

Vážení a milí účastnící naší keramické soutěže, rády bychom vám všem poděkovaly za účast v soutěži a na předávání cen. Soutěž již běží mnoho let na Barrandově a toto byl první ročník i pro ostatní školy, čili vlastně zkušební. Veliké díky patří také panu radnímu Heroldovi z městské části Prahy 5 za zaštítění celé akce. Měly jsme obrovskou radost, že se přihlásilo tolik dětí. Výrobky byly fantastické a nebylo vůbec snadné je ohodnotit. Naše sedmičlenná porota se radila celý den :) Na příštím ročníku vychytáme všechny nedokonalosti tohoto pilotního programu a zajistíme vhodnější prostory pro výstavu i předání cen. Výrobky si můžete vyzvednout ve farmářském obchůdku na Trnkově náměstí po domluvě s pořadatelkou soutěže paní Danou Ešnerovou tel. 774909859. Děkujeme a budeme se těšit na další ročník soutěže.          Přejeme krásné prázdniny.

smART ATELIÉR

Dana Ešnerová a Blanka Zdeňková

"DORT - JEN SE DO NĚJ ZAKOUSNOUT" 

či jiná sladkost

POZOR DŮLEŽITÉ ZMĚNY!

1. Hotové výrobky, prosíme, odevzdávejte na Trnkově náměstí - farmářský obchod JINÁ CESTA, Praha 5 Barrandov. Nejlepší z nich budou vystaveny pro veřejnost ve výloze obchodu, aby se mohli potěšit i ostatní :)

 2. Z důvodu velkého počtu přihlášených účastníků (máme z toho velkou radost :)) - přesouváme SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ do většího prostoru -KAFE ŠPUNT - V Remízku 1031 (https://www.kafespunt.cz/) také na Trnkově náměstí. Datum 23.5. 2019 v 17 hod.

Děkujeme za akceptování změn a těšíme se na vás a vaše díla.


Registrace školy do: 31. 3. 2019 (ukončeno, děkujeme přihlášeným školám a těšíme se na výrobky)