VÝSLEDKY:

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI:  

1. Barbora Lásková

2. Filip Vít

3. Sebastian Zeman

4. Sofie Brejlová

5. Kateřina Satranová


KATEGORIE STARŠÍ ŽÁCI:

1. Kateřina Koudelková

2. Eliška Pěknicová

3. Anna Zdeňková

4. Barbora Uchalová

5. Adéla Černá


Předávání cen 23.5.2019

Vážení a milí účastnící naší keramické soutěže, rády bychom vám všem poděkovaly za účast v soutěži a na předávání cen. Soutěž již běží mnoho let na Barrandově a toto byl první ročník i pro ostatní školy, čili vlastně zkušební. Veliké díky patří také panu radnímu Heroldovi z městské části Prahy 5 za zaštítění celé akce. Měly jsme obrovskou radost, že se přihlásilo tolik dětí. Výrobky byly fantastické a nebylo vůbec snadné je ohodnotit. Naše sedmičlenná porota se radila celý den :) Na příštím ročníku vychytáme všechny nedokonalosti tohoto pilotního programu a zajistíme vhodnější prostory pro výstavu i předání cen. Výrobky si můžete vyzvednout ve farmářském obchůdku na Trnkově náměstí po domluvě s pořadatelkou soutěže paní Danou Ešnerovou tel. 774909859. Děkujeme a budeme se těšit na další ročník soutěže.          Přejeme krásné prázdniny.

smART ATELIÉR

Dana Ešnerová a Blanka Zdeňková

"DORT - JEN SE DO NĚJ ZAKOUSNOUT" 

či jiná sladkost

POZOR DŮLEŽITÉ ZMĚNY!

1. Hotové výrobky, prosíme, odevzdávejte na Trnkově náměstí - farmářský obchod JINÁ CESTA, Praha 5 Barrandov. Nejlepší z nich budou vystaveny pro veřejnost ve výloze obchodu, aby se mohli potěšit i ostatní :)

 2. Z důvodu velkého počtu přihlášených účastníků (máme z toho velkou radost :)) - přesouváme SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ do většího prostoru -KAFE ŠPUNT - V Remízku 1031 (https://www.kafespunt.cz/) také na Trnkově náměstí. Datum 23.5. 2019 v 17 hod.

Děkujeme za akceptování změn a těšíme se na vás a vaše díla.


Registrace školy do: 31. 3. 2019 (ukončeno, děkujeme přihlášeným školám a těšíme se na výrobky)